DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 2.000Kč

Beautier Prime 6 Lepidlo na řasy 5 ml

602 Kč 12 040 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Černé lepidlo na řasy značky Beautier,které má extra silnou fixaci a je určené k prodlužování řas technikou řasa na řasu. 
Určené pro profesionálky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo na řasy

Profesionální lepení umělých řas si žádá také profesionální a vysoce kvalitní lepidlo na řasy Beautier Prime 6. Tato novinka určená pro profesionální stylistky je nesilnějším lepidlem na trhu, které se také vyznačuje nejvyšší kvalitou.

Spokojené klientky na prvním místě

Chcete svým zákaznicím nabídnout to nejlepší? Lepidlo Beautier Prime 6, jenž je určeno na objemovou techniku i techniku řasa na řasu, schne během 1 až 3 sekund, drží až po dobu 5 až 6 týdnů.

Lepidla jsou důležitou součástí pro lepení umělých řas. Lepidla na řasy volte vždy kvalitnější. Přece jen pracujete s očima. Ty lepší jsou hypoalergenní - to znamená, že by neměly způsobit alergii zákaznici. Jak jistě víte i to se stává. Zákaznici se může alergie projevit hned po lepení nebo si ji uměle vytvořit cca po půl až roce. Jak proti tomu bojovat?Střídat minimálně dvě lepidla. Například Volume X.

prime 6 Opět skvělá zkušenost! Lepidlo používám druhý rok a jsem sním velice spokojená. Schnutí trošku pomalejší(na pohodu) 2-4s. Barva lepidla černá. Opět dlouho vydrží. Vhodné jak pro zkušené tak i začátečnice. S tímto lepidlem lepíme na Kurzech prodlužování řas technikou řasa na řasu.

Černé lepidlo na řasy značky Beautier,které má extra silnou fixaci a je určené k prodlužování řas technikou řasa na řasu. 
Určené pro profesionálky

Všechny lepidla skladujte v chladu a pečlivě uzavřené. 
Před použitím vždy protřepat. 
Po otevření doporučujeme zpracovat do 6-ti měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla, removery a primery
Druh: umělé řasy
Objem: 5ml
Použití: na řasy
Položka byla vyprodána…