Doprava již od 55 Kč. Při nákupu nad 1500kč zcela ZDARMA!

Doprava

Nabízíme Vám tyto možnosti převzetí zboží:

  • Osobní odběr / Ostrava (ZDARMA) – zboží si můžete po předchozí dohodě vyzvednout přímo u nás v Beautier lashes na adrese Gen. Hrušky 26, Ostrava, kde neplatíte poštovné ani balné.
  • Přepravní služba / Česká pošta (při objednávce nad 1.500 doprava v rámci České republiky ZDARMA,jinak 55 Kč, popřípadě 90 Kč při platbě na dobírku) - zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení bude zásilka uložena na poště.
  • Přepravní služba / DPD (při objednávce nad 1.500 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 90 Kč, popřípadě 125 Kč při platbě na dobírku) – zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení vám jej dopravce doručí následující den.
  • Přepravní služba / GLS (při objednávce nad 1.500 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 80 Kč, popřípadě 105 Kč při platbě na dobírku) – zboží vám je doručeno až do domu na vámi určenou adresu a při nezastižení vám jej dopravce doručí následující den.

Při doručování prostřednictvím DPD je nutná Vaše přítomnost, nebo přítomnost Vašeho zmocněnce, na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme telefonem a e-mailem. V den doručení Vás bude operativně kontaktovat doručovatel DPD na Vámi zadaný telefonní kontakt.

Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Co se týká přepravní lhůty, u zboží posílaného prostřednictvím DPD je tato lhůta 24 hodin. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.