DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 2.000Kč

Lepidlo na řasy Beautier Mega X 5ml

Akce
730 Kč –13 %
Snímek obrazovky 2018 03 18 v 9.32.07
730 Kč –13 % 630 Kč 12 600 Kč / 100 ml
Skladem

Černé lepidlo na řasy značky Beautier specielně vyvinuté pro objemové techniky prodlužování řas i řasa na řasu. Rychlá fixace,schnutí 1-3s.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo na řasy

Profesionální lepení umělých řas si žádá také profesionální a vysoce kvalitní lepidlo na řasy Beautier Mega X. Tato novinka určená pro profesionální stylistky je nesilnějším lepidlem na trhu, které se také vyznačuje nejvyšší kvalitou.

Spokojené klientky na prvním místě

Chcete svým zákaznicím nabídnout to nejlepší? Lepidlo Beautier Mega X, jenž je určeno na objemovou techniku i techniku řasa na řasu, schne během 1 až 3 sekund, drží až po dobu 5 až 6 týdnů.

Lepidla jsou důležitou součástí pro lepení umělých řas. Lepidla na řasy volte vždy kvalitnější. Přece jen pracujete s očima. Ty lepší jsou hypoalergenní - to znamená, že by neměly způsobit alergii zákaznici. Jak jistě víte i to se stává. Zákaznici se může alergie projevit hned po lepení nebo si může vytvořit umělou alergii. Proto doporučujeme střídat minimálně dvě lepidla na řasy. Prime 6 .  

Mega X Skvěla vlastní zkušenost! Schnutí 1-3s, barva černá, určené pro zkušené profesionálky, lepení technikou řasa na řasu, objemová technika. Velice dobře drží. Neslepuje vedlejší řasy. Při správném lepení řas s doplněním nebudete mít tolik práce. Lepidlo Mega x používáme na kurzu objemové techniky lepení v Kurzy prodlužování řas Ostrava.

Mega X Černé lepidlo na řasy profesionální silné rychleschnoucí lepidlo, určené výhradně pro profesionály na prodlužování řas. Mega X lepidlo je speciálně navrhnuto na prodlužování řas.
Jedná se o novinku, nejsilnější adhezivum s nejvyšší kvalitou na trhu. Prodlužování řas metoda řasa na řasu. Adhezivum bylo vyvinuto podle nejvyšších standardů bezpečnosti.
Adhezivum je rychleschnoucí, proto jej musí používat jen profesionální stylistky. Není vhodné pro začátečníky. Drženlivost lepidla je 5-6 týdnů.
Všechny lepidla skladujte v chladu a pečlivě uzavřené. 
Před použitím vždy protřepat. 
Po otevření doporučujeme zpracovat do 3 měsíců.

Mega X je vhodné pro všchny lash stylistky,které mají rády kvalitu a hlavně pro ty,které chtějí,aby jejich zákaznice odcházeli spokojené a opět se vraceli na další dopňení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla, removery a primery
Hmotnost: 0.01 kg
Objem: 5ml
Druh: Lepidla na řasy