Pedikérské vaničky

Každý profesionální kosmetický salon, který provádí pedikúru, vyžaduje vysoce kvalitní vybavení. To je jediný způsob, jak nabídnout komplexní léčbu na vysoké úrovni. Nutností pro pedikúru je samozřejmě vana, která slouží k namočení chodidel během procedury, ale nejen! Naše nabídka zahrnuje nejkvalitnější vybavení a příslušenství pro pedikúru, včetně profesionálních brouzdališť, které zákazníkům poskytují pohodlí a usnadňují každodenní práci personálu.

Naše nabídka pedikérských vaniček

Pečlivě vybraný sortiment pro pedikúru zahrnuje hlavně různé typy van. Naše nabídka zahrnuje klasické podložky na pedikúru, které jsou základním vybavením kosmetického salonu. Některé modely jsou výškově nastavitelné a mají měkkou opěrku nohou, což usnadňuje provádění ošetření. Tím však možnosti nekončí. K dispozici jsou také brouzdaliště s masérem nebo vestavěná hydromasáž, které jsou dalším lákadlem při návštěvě salonu zákazníky. Některé vany mají v balení také příslušenství - škrabky nebo kosmetiku určenou pro péči o nohy. Každý dostupný brouzdaliště, bez ohledu na další funkce, je vysoce kvalitní produkt vyrobený z odolných materiálů.

 

Kromě vaniček na pedikúru je k dispozici také další příslušenství. Jednou z nich je univerzální miska na pedikúru, kterou lze umístit do jakéhokoli brouzdaliště. Mísa na pedikúru je proto skvělým doplňkem vybavení pro péči o nohy, což navíc usnadňuje každodenní práci personálu. Ještě další užitečnou pomůckou pro pedikúru jsou samozřejmě jednorázové vložky do vany. S jejich pomocí můžete provádět ošetření péče o nohy hygienicky a pohodlně. V kosmetickém salonu, kde vana pro pedikúru nemá kolečka, může být pohodlným řešením speciální vozík pro vanu. Veškeré toto příslušenství a vybavení je vysoce kvalitní a je vhodné pro profesionální použití.

 

Nejprodávanější

4 položek celkem
BD-3503 Bílá podnožka na pedikúru
1 545 Kč

Univerzální kosmetická podnožka. Perfektně funguje jako...

BS-BD-3503/149
Pedikérské křeslo s masážním vaničkou na nohy BR-2308
13 703 Kč

Nabízíme vám pedikérské křeslo BR-2308, které nejenže poskytuje...

BS-BR-2308
Pedikérské křeslo s vaničkou BR-2301 šedé
12 534 Kč

Při výběru křesla na pedikůru je důležitá funkčnost, pohodlí a...

BS-BR-2301/GREY
VILI INKOO nastavitelná tetovací podnožka
1 958 Kč

Univerzální, nastavitelná tetovací podnožka VILI od INKOO.Perfektně...

BS-BD-VILI