2v1 Kavitační peeling + ultrazvuk BN-233L

6 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojnásobný užitek krát dva. Váš kosmetický salon získá tvrdé reklamní argumenty a zvýší prodej, zatímco vaši zákazníci budou spokojeni s výsledky péče a doporučí služby salonu svým přátelům! Kavitační peeling + ultrazvuk 2v1 BN-233L je moderní přístroj, který provádí dvě oblíbená specializovaná ošetření: Skin Scrubber (kavitační peeling) a ultrazvuk (ultrasonoreza). Skin scrubber - kavitační peeling (ultrazvukový peeling) je nový systém zaručující hloubkovou péči o pleť a její regeneraci bez vedlejších účinků. Ošetření spočívá v čištění pleti pomocí
Ošetření spočívá v čištění pleti ultrazvukovými vlnami: umožňuje důkladně odstranit přebytečný maz z pórů a vlasových folikulů, odstraňuje zrohovatělou epidermis, černé a bílé tečky a bakterie. Kavitační peeling působí na pokožku jemně prostřednictvím příjemných, přirozených vibrací - bez použití elektrického proudu. Použití tohoto přístroje umožňuje hloubkovou regeneraci pokožky prostřednictvím okamžité a účinné obnovy a hloubkového čištění. Výsledkem je obnovená a svěží pleť. Ošetření je zcela bezbolestné a obvykle je vnímáno jako "příjemné". Kavitace má pozitivní vliv i na hlubší vrstvy epidermis a je ideálním úvodem k dalším kosmetickým ošetřením (exfoliace kyselinami a/nebo sonoforéza a iontoforéza a další). Ultrazvuková funkce je založena na využití ultrazvukových vibrací o frekvenci 1 milion vibrací za sekundu (1 MHz). Ultrazvuková vlna stimuluje tkáň a zlepšuje propustnost membrán pro kolagen, vyhlazuje vrásky, odstraňuje linky a zpevňuje pokožku, aby vypadala mladší a zdravější. Ultrazvuk produkuje teplo vznikající třením, které zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a pomáhá odbourávat celulitidu odstraňováním přebytečného tuku. Přístroj se 2 sondami umožňuje neinvazivní lifting, vyhlazení a zpevnění pokožky pomocí ultrazvukových vibrací.

Technická data: frekvence ultrazvuku: 1MHz frekvence vibrací při peelingu: 28kHzNapájení: 220Vpříkon: 45 WHmotnost: 4 kgRozměry zařízení: 30x28x15,5 cmRozměry balení: 37x36x29cmZáruka: 12 měsícůPokud máte další dotazy - rádi vám pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: