PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000KČ DOPRAVA ZDARAMA!

Zařízení na ošetření pleti vodíkem YOSHIDA LOTOS 5W1

Akce Novinka
60 000 Kč –10 %
Zařízení na ošetření pleti vodíkem YOSHIDA LOTOS 5W1
60 000 Kč –10 % 54 000 Kč
Skladem (1 ks)

Novinka na trhu!

Zařízení na ošetření pleti vodíkem!
Yoshida hydrogen peeling je inovativní zařízení, které kombinuje nejúčinnější technologie pro revitalizaci pokožky.

Zařízení obsahuje:
vodíkový peeling
čisticí
sprej vody
ultrazvukové
rádiové vlny
teplo hlavy studené

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka na trhu!
Yoshida hydrogen peeling je inovativní zařízení, které kombinuje nejúčinnější technologie pro revitalizaci pokožky.

Zařízení obsahuje:
vodíkový peeling
čisticí
sprej vody
ultrazvukové
rádiové vlny
teplo hlavy studené

Vodíkový peeling

Použití technologie hydrogenace vody umožňuje nejen čištění, ale také zpomalení procesů stárnutí. Dodatečná molekula vodíku zachycuje volné molekuly kyslíku (volné radikály) na povrchu pokožky a spojuje se do molekuly vody, neškodné pro pokožku a tělo. Provádění tohoto ošetření v sérii poskytuje velkolepé omlazovací a zesvětlovací efekty. Díky speciálním špičkám je čisticí účinek velmi přesný a ošetření lze provádět i na jemnou a citlivou pokožku. Jedná se o skutečnou revoluci na trhu kosmetiky.

Čištění vody

Pokud v zařízení nezapnete možnost hydrogenace vody, můžete ji pomocí funkce sání odlupovat vodou. Doporučuje se používat minerální vodu. Čištění je důkladný, hygienický způsob odstranění odumřelých buněk pokožky.

Sprej

Funkce rozprašování umožňuje nanášet účinné látky na pokožku velmi hygienickým a pohodlným způsobem. Díky této funkci bude přípravek aplikován rovnoměrně a ve správném množství.

Ultrazvuk

V další fázi používáme vysokofrekvenční ultrazvuk. Přístroj řídí množství a hloubku vstřikování účinné látky do kůže. Ultrazvuk zlepšuje hydrataci, výživu a regeneraci pokožky. Přípravky zasahují do hlubokých vrstev pokožky, což zabraňuje těkavosti účinných látek.

Rádiové vlny

Použití rádiových vln vytváří endogenní teplo v pokožce, zahřívá kolagenová a elastinová vlákna na teplotu 45-57 stupňů Celsia. Výsledkem je, že se vlákna zkracují, což má za následek nechirurgické zvedání kůže. Rádiové vlny stimulují růst fibroblastů, díky čemuž kůže zesiluje a snižuje se problém viditelnosti erytému. Tři typy vln na výběr a různé síly hlavy.

Hlava teplá studená

Technologie využívající změny teploty v hlavě. V možnosti nastavení volíme chlazení nebo topení. Teplotní rozsah horké hlavy je 40-55 stupňů Celsia, teplotní rozsah studené hlavy je 15-20 stupňů Celsia. Tepelně studené kladivo stimuluje pokožku k lepšímu fungování, zlepšuje její stav a stimuluje krevní cévy k práci. To vám umožní zmírnit problémy s erytémem, ztvrdnout cévy, ochladit pokožku po silně stimulačních ošetřeních nebo na začátku léčby, rozšířit póry a zahřát tkáň pomocí změkčujících masek.


Kombinace všech technologií obsažených v zařízení umožňuje komplexní revitalizaci pokožky a působivé efekty po ošetření.

Technické údaje zařízení:

Jmenovité napětí / střídavý proud 100 - 120 V, střídavý proud 220 - 240 V,
provozní frekvence 50/60 Hz,
jmenovitý výkon 190 W,
rozměry (LXWXH) 54,5 * 121,
hmotnost 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: