XPREEN Elektrická kulma na řasy

Novinka
936 Kč
Skladem
Vyhřívaná kulma XPREEN
Elektrická kulma na řasy ve tvaru řasenky dokonale sleduje zakřivení řas, pomáhá kroutit a upravovat řasy od kořínků po konečky a snadno vytváří efekt zvlnění, který vydrží déle než tradiční kleště na špetky.
Předehřev 10 sekund
Vyhřívaná kulma Xpreen je vyrobena z rychle se zahřívajících materiálů a lze ji zahřát za 10 sekund. Poté, co červený termální silikon na horní a zadní straně zařízení zbělá, můžete jej použít a natočit svou krásnou kudrnatou řasu.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Bezpečné provedení se zakřiveným hřebenem
Zakřivený design hlavy v elektrické kulmě Xpreen může účinně chránit uživatele a je snadno použitelný pro zvlnění řas. Ochranná drážka prodlužuje vzdálenost mezi topným drátem a víčkem, což zabraňuje popálení kůže.
Dlouhotrvající přetaktování a dvě nastavení teploty
Tato elektrická kulma na řasy vydrží řasy po dobu 24 hodin. Dvě nastavení teploty jsou vhodná pro různé typy řas.

Vyhřívaná dobíjecí kulma na řasy
Elektrická kulma na řasy je vybavena vestavěnou baterií o kapacitě 450 mAh, která vydrží přibližně 50 použití s ​​každým plným nabitím (5 minut k použití). Lze jej snadno kdykoli nabít pomocí přiloženého nabíjecího kabelu.
 
Upozorňujeme, že podle čl. 38 odst. 5 zákona o právech spotřebitele, z důvodu ochrany zdraví a hygieny se právo na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku nevztahuje na výrobky dodávané v zapečetěném obalu, pokud bylo balení po dodání otevřeno

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: