SYIS PODO LINE PĚNOVÝ GEL NA NOHY S EXTRAKTEM Z CHESTNUTU 500ML

360 Kč
Skladem

CHLADIVÝ PĚNIVÝ GEL NA NOHY GEL
Určeno pro péči o pokožku nohou. Doporučuje se zejména v případě otoků a otoků, zabraňuje jejich tvorbě a posiluje stěny cév. Díky obsahu mentolu má chladivý a uklidňující účinek. Arnika, výtažky z kaštanu a šalvěje mají protizánětlivé a uklidňující vlastnosti.
 
Léčivé látky:

Arnica Chamissonis Flower Extract Extrakt z arniky
snižuje křehkost a křehkost cév. Urychluje regeneraci pokožky. Zlepšuje mikrocirkulaci. Extrakt z arniky snižuje zarudnutí, má uklidňující a uklidňující účinek, zklidňuje podráždění. Má také protizánětlivé a protizánětlivé účinky. Zlepšuje hydrataci suché pokožky, snižuje její odlupování a obnovuje pružnost.
 
Mentol
Mentol působí chladivě, proti otokům, proti svědění, anestetikům a také má dezinfekční a osvěžující účinek. Zlepšuje prokrvení pokožky.
 
Extrakt ze semen Aesculus Hippocastanum
Extrakt z koňského kaštanu obsahuje flavonoidy, escin, sloučeniny kumarinu a třísloviny, které utěsňují stěny kapilár, snižují jejich křehkost a obnovují jejich pružnost. Zlepšuje krevní oběh v pokožce a eliminuje otoky. Bioflavonoidy obsažené v extraktu inhibují rozklad kyseliny hyaluronové v pokožce, což urychluje její stárnutí. Extrakt má navíc vlastnosti proti svědění a proti otokům. Je to také přírodní sluneční filtr, který absorbuje UVB záření.
 
Salvia Officinalis Extract
Extrakt získaný z bylinné šalvěje. Zahrnuje mimo jiné třísloviny, saponiny, triterpeny, flavonoidy, organické kyseliny. Má stahující, protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti. Vzhledem k rozmanitosti biologicky aktivních sloučenin působí také jako antiperspirant. Posiluje stěny cév.
 
Kapacita: 500 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: