SYIS cukrový peeling na ruce 200ml

316 Kč
Skladem
Cukrový peeling na ruce 200 ml
Je určen k odstranění a intenzivní exfoliaci bezcitné epidermis rukou. Díky obsahu panthenolu a extraktu lnu je pokožka regenerována, zvlhčena a vyhlazena. Ovesný extrakt má antialergické a antioxidační vlastnosti a pšeničný extrakt vytváří hydrolipidovou bariéru a chrání pokožku před škodlivými faktory prostředí.
 
VAROVÁNÍ! Propagace z důvodu data vypršení platnosti září 2020 (omezené množství)
 
Panthenol
Panthenol, tj. Provitamin B5, má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti, urychluje regenerační procesy pokožky. Je to složka s hojivým, uklidňujícím a zvlhčujícím účinkem.
 
Extrakt ze semen Linum Usitatissimum
Lněné semínko / lněné semínko má silné zvlhčující a uklidňující vlastnosti. Extrakt z lněného semene pokožku dokonale vyhladí a zjemní.
 
 
Extrakt z jádra Avena Sativa
Ovesný extrakt má antialergické vlastnosti a posiluje pokožku. Má změkčující a zvlhčující účinek, podporuje regeneraci a zklidňuje podráždění, svědění, ekzémy, akné a spáleniny. Složka má antioxidační účinek, a proto zabraňuje vráskám a ztrátě pevnosti.
 
Extrakt z otrub Triticum Vulgare
Pšeničný extrakt chrání pokožku před škodlivými faktory prostředí. Udržuje pokožku v dobrém stavu. Vytváří hydrolipidovou bariéru pokožky. Poskytuje energii kožním buňkám ve formě glukózy. Biofenoly jsou odpovědné za antioxidační účinek a arabinoxylan působí proti procesům stárnutí pokožky, navíc ji zvlhčuje a zvyšuje její pružnost.
 
Hydrolyzovaný oves
Hydrolyzované ovesné bílkoviny pomáhají udržovat vodu v pokožce, takže pokožka je hydratovaná a hladká. Beta glukan v nich obsažený stimuluje obnovu tkání a zvyšuje produkci kolagenu.
 
kapacita: 200 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: