SYIS ampulky PURE COLLAGEN 100% 10x3ml

452 Kč
Skladem za 3-5 dní
Položka byla vyprodána…
SYIS ampulky PURE COLLAGEN
Ampulka Collagen Pure obsahuje 100% rozpuštěný kolagen – soluble collagen, který zadržuje vodu v pokožce, chrání ji před tvorbou mimických vrásek a zabraňuje jejich prohlubování.

Ampulky viditelné liftují pokožku, zlepšují její pružnost a jemnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fyziologický proces stárnutí pokožky závisí na proměně rozpustného kolagenu, který se nachází v mladých tkáních, na nerozpustnou formu, která ztrácí schopnost zadržovat vodu.

Pokožka tak ztrácí na pružnosti, objemu, stává se suchou a málo pružnou. Terapie rozpustným kolagenem zabraňuje procesu stárnutí pokožky právě díky doplnění kolagenu. Hlavním účinkem rozpustného kolagenu je jeho vysoce efektivní přirozená složka, která zvyšuje a udržuje hydrataci pokožky.

Zvyšuje nejen absorpci vody v pokožce, ale také její pružnost, zejména v oblasti očí. Kosmetické přípravky s velkým obsahem rozpustného kolagenu mají liftující účinky.
Aktivní látky:

Soluble Collagen
Kolagen je zodpovědný za udržování odpovídající míry hydratace pokožky, zlepšuje její pružnost a pevnost. Udržuje rovnoměrnost hydrofilních a lipofilních substancí. Tímto způsobem se snižuje TEWL (ztráta transepidermální vody). Jeho rozbité molekuly pronikají hluboko do pokožky, kde se stávají základními stavebními kameny přírodního kolagenu. Kolagen snižuje příznaky stárnutí kůže, pokožka se stává elastickou a vyhlazenou.

Způsob použití:
Ampulky se používají na léčbu pomocí dermarolleru, sonoforézy, ultrazvuku, mezoterapie a aplikací lokálně v domácí péči. Naneste na vyčištěnou tvář a krk.

Objem 10x3ml

Doplňkové parametry

Kategorie: SYIS
Hmotnost: 0.03 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: