PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000KČ DOPRAVA ZDARAMA!

KOSMETICKÉ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ DARSONVAL 5 V 1 B73-BE065

Akce Novinka
5 500 Kč –10 %
5w1 (1)
5 500 Kč –10 % 4 950 Kč
Skladem (2 ks)

B73-BE065
Ultrazvuková kavitace PEELING DARSONVAL 5 v 1

HLAVNÍ VÝHODY
Kombinace 5 v 1 (B73-BE065) je specializované zařízení pro SPA salóny, kosmetické a estetické salóny, který vykonává 5 ošetření. Zařízení má mimo jiné Profesionální vakuovou masáž pokožky, která je momentálně populární.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B73-BE065
Ultrazvuková kavitace PEELING DARSONVAL 5 v 1

HLAVNÍ VÝHODY
Kombinace 5 v 1 (B73-BE065) je specializované zařízení pro SPA salóny, kosmetické a estetické salóny, který vykonává 5 ošetření. Zařízení má mimo jiné Profesionální vakuovou masáž pokožky, která je momentálně populární.Zařízení obsahuje:
Základna
Darsonvales
hrot vakuum
pasivní elektrody
3 skleněné elektrody (bod, disk, a lžíce)
Napájecí kabel
Návod
Záruka

Přístroj umožňuje provádět:
1. Ultrasonoforeza účinkem akustické vlny. Zlepšuje prokrvení kůže, který se používá v proti celulitidě, strečové léčbu známek, bolest nervů, omrzliny. To umožňuje injekci do hlubších vrstev kůže výživných přípravků, hydratační, regenerační, okysličování.

2.Stříkání, tj. Hypertenze, které lze použít k rozprašování kapalin, jako jsou tonika, vody nebo vonných olejů nebo jiných kosmetických přípravků (např. Sprejové opalovací přípravky), a k zvlhčení metodou studeného spreje.


3. Uzavření kapiláry a odstranění pigmentových skvrn a pomocí vysokofrekvenčního proudu.

4. Electro-masáž s využitím tzv. d'Arsonval proudy. Stávající skleněná elektroda je v kontaktu s kůží oblouku má stimulační účinky na kůži a podkožní tkáně, svaly, a nepřímo do vnitřních orgánů, a léčba ozónu má baktericidní aktivitu. Statická elektřina způsobuje vazodilataci pokožky, urychluje metabolismus, což je důležitým faktorem pro zvýšení vstřebávání živin a léčiv obsažených v kosmetických přípravcích.

5. Masážní vakuové (sání) poskytuje lepší povrch proudění krve v kůži a zlepšení celkové oběh v oblasti chirurgie, a rovněž slouží k uzavření pórů kůže a odstranění nečistot z buněčného původu. Užitečné v hlubokém čištění pleti.

TECHNICKÁ DATA
Výrobce: Newgain
Rozměry: 35 x 34 x 22 cm
Napájení: 110 / 220V
Výkon: 150 W
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: