Kavitační peeling 2 v 1 + ultrazvuk BSH-10

15 168 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kavitační peeling + ultrazvuk. Kavitace je jev, ke kterému dochází na povrchu kůže pod vlivem ultrazvukových vln a kapaliny. V rohové vrstvě se vytvářejí vzduchové bubliny, které v důsledku měnícího se intramolekulárního tlaku podléhají miniexplozi, při níž vzniká mikroenergie, která odstraňuje již odumřelé korneocyty. Tento jev se odehrává během mikrosekundy. Pomocí ultrazvukových hlavic lze také zavádět kosmetické přípravky, které zvyšují účinnost prováděných ošetření. Kromě toho je stěrka pro
kavitace je obohacena o systém světelné terapie. Výhody přístroje:-mechanické a příjemné čištění pokožky,-přístroj pro nepřetržitý provoz,-3 typy ovládání čepelí,-propojení s iontoforézou,-2 hlavice ergonomického tvaru.

Technické parametry:-Doba provozu - 0-30 min,-Max. Výkon UD hlavic - 1W/cm2,-Peelingová lopatka - 25kHz,-Lopatka pro nepřetržitou práci,-Světelná terapie červená,-Světelná terapie modrá,-Galvanický proud +/- 6mA,-Pojistka - 1,2A,-Napájení - 230 V-50Hz,-Návod v polštině,-Záruka 12 měsíců.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: