Elektrostimulační zařízení BN-1002

8 844 Kč –4 %
Elektrostimulační zařízení BN-1002
8 844 Kč –4 % 8 510 Kč
Skladem

Nabízíme absolutní novinku na trhu - elektrostimulační přístroj BN-1002, tedy profesionální zařízení pro rehabilitační salony a kosmetické salony. Přístroj provádí léčebné a kosmetické procedury, např. minimalizuje bolesti kostí a kostry, léčí ischias a tenisový loket, redukuje celulitidu a aktivuje tělo k lepší práci a zlepšuje celkový stav svalů. Díky své modernizované konstrukci zajišťuje velmi dobré a rychlé výsledky ošetření. Výběrem elektrostimulačního přístroje BN-1002 obohatíte svou nabídku a získáte konkurenční výhodu. Zde jsou podrobnosti:Elektrostimulace svalů (Elektrická stimulace svalů) je elektroléčebný postup, známý také jako elektrogymnastika, jehož cílem je vyvolat pohybovou odezvu ve svalu nebo svalové skupině. Účelem EMS s použitím takového zařízení může být redukce tukové tkáně ve stimulovaných svalech, reedukace ztracené funkce svalu nebo svalové skupiny, zvýšení síly a vytrvalosti, zlepšení periferní cirkulace, zvýšení teploty, snížení otoků nebo zahřátí, snížení spasticity. Kromě těchto výše uvedených vlastností využíváme náš přístroj díky různým programům pro formování postavy, redukci celulitidy a celkové zlepšení svalové kondice. Funkce: Mikroproudová elektrostimulace. Hubnutí. redukce celulitidy (boky, stehna, břicho). Lékařské aplikace (bolesti zad, lýtek, tenisový loket). Technická data: LCD panel, 5 počítačem řízených programů (včetně AUTO), 8 úrovní rychlosti programu, 10 nezávisle řízených okruhů, 10 kusů pásů, Dezinfikovatelné elektrody, Frekvence: 100-650Hz, Výstupní napětí:0-20VPP, Výstupní proud:0-0,25mA, Napájení: 220V, Příkon: 15 W, hmotnost: 7 kg, rozměry zařízení: 42x32x17, Rozměry balení: 51x51x31,  Barvy elektrod, kabelů a řemenů se mohou v závislosti na dodávce lišit od barev na obrázcích v katalogu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme absolutní novinku na trhu - elektrostimulační přístroj BN-1002, tedy profesionální zařízení pro rehabilitační kliniky a kosmetické salony.
Přístroj provádí léčebné a ošetřující procedury, např. minimalizuje bolesti koster, léčí ischias a tzv. tenisový loket, redukuje celulitidu, aktivuje tělo k lepší práci a zlepšuje celkový stav svalů.
Díky své modernizované konstrukci poskytuje velmi dobré a rychlé výsledky ošetření.
Výběrem elektrostimulačního přístroje BN-1002 obohatíte svou nabídku a získáte výhodu oproti konkurenci.

Zde jsou podrobnosti:

Elektrická stimulace svalů (EMS) je elektroléčebný postup, známý také jako elektrogymnastika, jehož cílem je vyvolat pohybovou odezvu ve svalu nebo skupině svalů. Účelem EMS s použitím takového zařízení může být redukce tuku ve stimulovaných svalech, reedukace ztracené funkce svalu nebo svalové skupiny, zvýšení síly a vytrvalosti, zlepšení periferní cirkulace, zvýšení teploty, snížení otoků nebo zahřátí, snížení spasticity. Kromě výše uvedených vlastností využíváme náš přístroj k formování postavy, redukci celulitidy a celkovému zlepšení stavu svalů díky různým programům.

Funkce:
Mikroproudová elektrostimulace.
Hubnutí.
redukce celulitidy (boky, stehna břicho).
Lékařské použití (bolesti zad, lýtek, tenisový loket).

Technické údaje:
LCD panel
5 počítačem řízených programů (včetně AUTO),
8 stupňů rychlosti pro programy ,
10 nezávisle řízených obvodů,
10 proužků,
Dezinfikovatelné elektrody,
Frekvence: 100-650 Hz,
Výstupní napětí:0-20VPP,
Výstupní proud:0-0,25mA,
Napájení: 220 V,
Spotřeba energie: 15W,
Hmotnost: 7 kg,
Rozměry zařízení: 42x32x17,
Rozměry balení: 51x51x31,

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: