BODYBE masážní peelingová houba Lufa

Značka: BODYBE Scrub
99 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Obsah balení: 1ks peelingové houby 16×11 cm v dárkové krabičce BODYBEscrub

Peelingová houba Lufa od BODYBE Scrub.

Na co je lufa houba dobrá?

Lufa je v podstatě přírodní mycí houba, která je vhodná na každodenní použití ve sprše. Používáním lufy bude vaše pleť příjemně prokrvená, odstraní odumřelé buňky a rovněž jsou známé její proticelulitídové účinky. Výsledkem je hebká a na dotek jemná kůže. Po masáži lufou je dobré pokožku nakrémovat vhodným hydratačním krémem, nebo tělovým mlékem, protože se snadněji vstřebá. V kombinaci s BODYBEscrubem, který obsahuje velké množství přírodních olejů, pokožku dostatečně promastíte. Záleží na vašem osobním pocitu hydratace pokožky.

Problematická pleť na tváři rovněž pookřeje díky lufě. Určitě však nesmíme silou „drhnout“, stačí jemná občasná masáž. Pleť se prokrví, zbavíme ji nečistot a to může prospět ke zmírnění problémů s akné a nečistotami pleti. Lufa také pomáhá při bolestech kloubů a je tak vhodnou pomůckou například pro ty, kteří trpí revmatizmem.

Lufou, (ale samozřejmě i pemzou) je možné si pomoci také při problémech s drsnou pokožkou na chodidlech. Pravidelná masáž se postará o odstranění odumřelých buněk kůže a chodidla budou brzy jemné a krásné. Po masáži lufou je opět důležité nanést na chodidla vhodný ošetřující krém, který kůži zregeneruje.

Je vhodná jak pro ženy tak i muže.  Vaše pleť díky jejímu pravidelnému používání doslova ožije.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Použití: Lufa houbu dostatečně namočte a jemnými krouživými pohyby masírujte problematické partie. V kombinaci s BODYBEscrubem docílíte exklusivních výsledků. Nanesený BODYBEscrub masírujte kruhovými pohyby, pomocí lufa houby, po celém těle. Po aplikaci nechte houbu usušit.