Profesionální řasy Oko Lashes poprvé v ČR!

 

Jedna z nejúspěšnějších značek řas na světě právě dorazila do České republiky – a dokonce k nám do e-shopu!  Profesionální vybavení, prvotřídní kvalita a nejmodernější trendy. Oko Lashes patří k výrobcům řas, které používají lash stylistky po celém světě. Pojďte se společně s námi podívat, co se pod touto značkou všechno ukrývá.

pastedGraphic.png

Špičková výbava pro náročnější lash stylistky

Ruskou značku Oko Lashes založila Aida Oko, mistryně světa a držitelka několika významných certifikátů.  Na základě svých zkušeností připravila kolekci veškerého příslušenství, které lash stylistky ke své práci potřebují. Její produkty patří k opravdové špičce a nově se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči i vy. 

Ultra tenké řasy na prodloužení

Z nabídky řas Oko Lashes najdete v naší nabídce řasy C, D a D+ o několika délkách a tloušťce. Práce s řasami je bezproblémová a na očích vypadají opravdu skvostně. Kombinovat je můžete i s jinými typy řas a vytvořit tak panenkovský pohled přesně podle svých představ.

pastedGraphic_1.png

Rychleschnoucí lepidla na řasy

Aby řasy perfektně držely, vytvořila Aida unikátní rychleschnoucí lepidlo na řasy, které uschne do 0,5 vteřiny a vydrží až 8 týdnů.  Rozloučit se můžete nejen se zbytečně dlouhou dobou schnutí, ale i s nepříjemným zápachem a vějířkováním, které při prodlužování řas často vzniká. Konzistence je velmi tekutá a lepidlo Oko Lashes lepí okamžitě, čímž umožňuje pracovat rychle a čistě. 

pastedGraphic_2.png

 Pinzety a další tekutiny

 Aida a její tým mysleli i na další vychytávky. Zakoupit tak můžete rovnou či volume pinzetu, odličovače řas, fixační báze i gelové a krémové odstraňovače. Vše vytvořeno tak, aby práce byla rychlá, precizní a umožnila lash stylistce odvést profesionální práci.

Prohlédněte si celou nabídku novinek Oko Lashes