4v1 Diamond Mikrodermabraze+Ultrazvuk+Kav. peeling+Hot-Cold BN-N94

15 718 Kč –8 %
4v1 Diamond Mikrodermabraze+Ultrazvuk+Kav. peeling+Hot-Cold BN-N94
15 718 Kč –8 % 14 471 Kč
Skladem

Zařízení pro kosmetické salony musí mít fenomenální design, aby bylo atraktivním „designovým prvkem“ SPA salónu nebo kliniky estetické medicíny. 

Zařízení 4v1 Diamond Microdermabrasion BN-N94, kromě mikrodermabraze, provádí ultrazvuky, kavitační peeling a pečení za studena. Vynikající technické parametry zajišťují vynikající výsledky, které uspokojí vaše zákazníky. Model 4v1 BN-N94 je mimořádně atraktivní, byl navržen s důrazem na detail a moderní a funkční LCD panel zajišťuje pohodlné ovládání.

Moderní design a exkluzivní povrchová úprava.
LCD panel umožňující rychlé a intuitivní ovládání.
Nový model sacího čerpadla zajišťující dlouhý a bezproblémový provoz.
Větší síla kavitačního peelingu.
Výrazně zvýšená frekvence ultrazvuku!


Funkce:
Diamantová mikrodermabáze, v sadě 2 peří, 8 diamantových špiček a jedna hladká pro masáž,
Ultrazvuk / ultrasonoforéza,
Pleťový scrubber (kavitační peeling),
Horká-studená hlavice

Techniku ​​mikrokrystalické dermabraze vyvinula před 20 lety italská inženýrka Florence Mattioli. Zpočátku se tato technika používala pouze na dermatologických klinikách a postupně si začala získávat popularitu v kosmetických salonech. Je známá jako nejlepší metoda krásy v medicíně. Již několik let se v Evropě zdokonaluje technika mikrokrystalické dermabraze. Jsou známy tisíce úspěšných léčení a dosažené výsledky jsou velmi uspokojivé.
V současné době představujeme diamantový dermabrazivní stroj, který představuje kreativní vylepšení mikrokrystalické dermabraze.
Diamond dermabrasion je neinvazivní ošetření vyhlazení pokožky pomocí sterilních diamantových čepelí, které otírají horní vrstvu pokožky. Nastrouhané zbytky, špína a mrtvá kůže se automaticky odsají. Ošetření vám umožní odstranit odlupování, nerovnosti, skvrny, vrásky a nežádoucí zabarvení pokožky.
Mírné používání diamantové dermabraze v kombinaci s kosmetikou, která proniká hluboko skrz epidermis do vrstvy dermis, pomáhá doplnit hladinu přírodních živin, obnovit činnost pokožky a posílit ji. Pokožka po mikrokrystalické dermabrazi je obvykle zdravá, lesklá a krásná.

Ultrazvuková funkce. Použití ultrazvukových vibrací s frekvencí jednoho milionu vibrací za sekundu (1,5 MHz). Ultrazvuková vlna stimuluje tkáň a zlepšuje propustnost membrán pro kolagen, vyhlazuje vrásky, eliminuje linky a zpevňuje pokožku a dodává jí mladší a zdravější vzhled. Ultrazvuk produkuje třecí teplo, které zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a pomáhá odbourávat celulitidu odstraněním přebytečného tuku. Zařízení se 2 sondami umožňuje neinvazivní zvedání, vyhlazuje a posiluje pokožku pomocí ultrazvukových vibrací.

Skin scrubber - kavitační peeling (Ultrazvukový peeling) je nový systém pro hloubkovou péči o pleť a její regeneraci bez vedlejších účinků. Toto ošetření čistí pokožku pomocí ultrazvukových vln, takže umožňuje důkladné odstranění přebytečného mazu z pórů a vlasových folikulů a zbavení se mozolnaté pokožky, černých teček, černých teček a bakterií. Kavitační peeling jako systém jemně působí na pokožku příjemnými přirozenými vibracemi bez použití elektřiny. Použití tohoto zařízení umožňuje hlubokou regeneraci pokožky prostřednictvím její okamžité a účinné obnovy a hloubkového čištění, což má za následek - viditelně viditelně - obnovenou a osvěženou pokožku. Jedná se o bezbolestný postup, který je obvykle považován za příjemný.

Hot-Cold - to je teplá-studená hlava. Ohřívací hlava používaná před zákrokem k rozšíření cév a rychlému vstřebávání živin. Po ošetření chladicí hlava zklidňuje nervová zakončení, podráždění a zarudnutí pokožky a uzavírá póry.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Technické údaje:
Výkon čerpadla: 69cmHg
Ultrazvuková frekvence: 1,5MHz
Frekvence vibrací odlupování: 32kHz
Napájení: 220V
Příkon: 100W
Hmotnost: 12kg
Rozměry zařízení: 42 * 32 * 17cmcm
Rozměry balení: 49 * 49 * 32cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: